Pranie odzieży roboczej


Pracownik ubrany czysto i schludnie jest najlepszą reklamą firmy.

Jedną z wielu zalet współpracy z firmą Limba jest kompleksowa obsługa naszych Klientów.
Aby zaoszczędzić Państwa cenny czas oferujemy pełny transport - brudne ubrania są odbierane przez naszych pracowników, a następnie po wykonaniu usługi prania, odzież jest dostarczana do Państwa placówki. Problem związany z przewozem zostaje całkowicie wyeliminowany.

Zgodnie z polityką naszej firmy środki chemiczne przez nas stosowane podczas prania przemysłowego odzieży roboczej nie są szkodliwe dla środowiska. Używamy tylko sprawdzonych, wysokiej jakości produktów, dzięki którym wszelkiego rodzaju uciążliwe zabrudzenia są bez trudu usuwane. Wykorzystywane w końcowym procesie prania środki płukające nadają ubraniom miły, świeży zapach. Dzięki temu noszenie odzieży jest przyjemniejsze, ponieważ pracownik nie czuje woni zastosowanych środków chemicznych.

W naszej ofercie posiadamy także możliwość czyszczenia odzieży z apreturą. W jej efekcie materiał staje się trwalszy a jego barwa jest pięknie podkreślona. Na specjalne życzenie Klienta nasi wysoko wykwalifikowani pracownicy mogą zrobić poprawki krawieckie ubrań.

Każdy komplet ubrań jest przez nas prasowany, profesjonalnie pakowany w folię ochronną zapobiegającą ubrudzeniom oraz dostarczany do siedziby Klienta.

Co nas wyróżnia?
Oprócz transportu, odzież jest przez naszych przedstawicieli układana do szafek pracowników Państwa firmy - jest w pełni gotowa do użycia.

Firmy, z którymi współpracujemy: